Přeskočit na hlavní obsah

Rekonstrukce světlíků

Materiál střešních světlíků stářím degraduje a konstrukce sama o sobě přestává vyhovovat nárokům na tepelně technické požadavky. Teplo unikající zastaralou konstrukcí vytváří zbytečné ztráty na energiích, potřebných k vytápění prostoru. Staré polykarbonátové desky degradují a jsou náchylné např. na kroupy, které mohou materiál snadno poškodit. Proto stále více firem přistupuje k rekonstrukcím střešních světlíků, případně celých střešních plášťů.

Naše firma poskytuje služby v oblasti rekonstrukcí střešních světlíků a vždy jsme ochotni vyjít vstříc Vašim požadavkům. Samozřejmostí je osobní návštěva na místě a prozkoumání situace, posléze je zpracována cenová nabídka na míru. Nabízíme nové světlíky obloukové či sedlové, se zasklením polykarbonátovými deskami, případně prosklené (ve variantě sedlových světlíků).

Do světlíků je možné integrovat klapky pro denní větrání, které nadále zlepšují uživatelský komfort.

Rekonstrukce probíhají v rozsahu:

  • Demontáž zasklení pásového světlíku, montáž nového na stávající obrubu - v případě, že to stávající stav obruby dovolí, je osazena vyrovnávací lišta a na ni provedena montáž nového světlíku, ať už obloukového, či sedlového.
  • Demontáž pásového světlíku, kompletní montáž nového světlíku včetně obruby.
  • Rekonstrukce komplet střešního pláště - ve spolupráci se střechařskými firmami jsme schopni zajistit komplet rekonstrukci světlíků i střešního pláště.

Rekonstrukce provádíme např. v době celozávodní dovolené, odstávky, apod., ovšem dle posouzení situace lze přistoupit i na variantu, kdy práce probíhají za plného provozu.

Podpora a službyRychlý kontakt

Grescha, spol. s r.o.
K Lesu 233
251 63 Všestary

tel.: +420 777 208 007
email: greschalux@grescha.cz

Naše realizace

Rekonstrukce
Pásové světlíky, Slaný
Rekonstrukce
Pásové světlíky, Slaný